IES NÚMERO UNO

REQUENA

Claustro de Profesores

PRÓXIMAMENTE ACTUALIZAREMOS INFORMACIÓN PARA CURSO 2018-19

Curso 2018-19 - 

(Comunicad si observáis algún error)

PROFESORES TUTORES (ESTAMOS ACTUALIZANDO)

CURSO TUTOR DÍA Y HORA VISITA
1º ESO A Alicia Hernández López
1º ESO B Luis Albero García
1º ESO C Ana González Garrigues
1º ESO D Mª Carmen López Gómez
1º ESO E Ana Mª Molina García
1º ESO F Ana González Garrigues
2º ESO A Beatriz Lorente Gómez
2º ESO B

 

2º ESO C 
Noelia Alguacil Ruiz
2º ESO D Ana Mª Molina García Jueves, 09.50-10.45
2º ESO E Alicia Hernández López
2º ESO PMAR Javier Gabaldón Martínez
3º ESO A Joan Cervera Montesinos  
3º ESO B Elisa Sirvent Pradas
3º ESO C Vicente Hernández Ruipérez
3º ESO D Carmen Moreno Ibáñez
3º ESO PMAR Sixto Ruiz Ruiz
4º ESO A Mª Pilar Flich Cutanda
4º ESO B Tomás Castellano Castellanos
4º ESO C Lucía Catalá Catalá
4º ESO D Rocío López Giménez  
PR4 Faustino Navarro Piqueras  
1º BAC A Verónica Barcelona Asensio
1º BAC B Dolores Vizuete Moruno Jueves, 09.50-10.45 
1º BAC C Héctor Monteagudo Ballesteros Martes, 12.10-13.05
2º BAC A Beatriz Martínez Solaz Lunes, 09.50-10.45
2º BAC B Andrés Castillo Juárez
1º G. ADMIN. Mª Mercedes López Pardo Miércoles, 08.55-09.50
1º ATEN. PER. DEP. Ana Mª Delgado Hernández Martes, 09.50-10.45
1º AD. FINANZAS Mª Pilar Bastidas Gómez Lunes, 08.55-09.50
1º E. INFANTIL Pilar Perelló Carrascosa
2º G. ADMIN.  Pilar Soriano Martíne
2º AD. FINANZAS Mª Pilar Bastidas Gómez Jueves, 08.55-09.50
2º E. INFANTIL Luisa García Hernández
2º ATEN. PER. DEP. Josefa Sierra Pradas Martes, 09.50-10.55
1º FP Básica Francisca García Navarro Lunes, 09.50-10.55
2º FP Básica Julia Ortega Pérez

PROFESORADO SIN TUTORIA

 

Curso 2017-18 - 

(Comunicad si observáis algún error)

PROFESORES TUTORES

CURSO TUTOR DÍA Y HORA VISITA
1º ESO A Carmen Díaz Escribano Miércoles, 12.10-13.05
1º ESO B Sergio Díaz Tejedor Viernes, 09.50-10.45
1º ESO C Ana González Garrigues Martes, 12.10-13.05
1º ESO D Manuel Hervás Pedraza Miércoles, 12.10-13.05
1º ESO E Mª Carmen Santonja Lillo Martes, 08.55-09.50
1º ESO F Sara Valle Marco Lunes, 11.15-12.10
2º ESO A Faustino Navarro Piqueras Jueves, 12.10-13.05
2º ESO B Luis Albero García Lunes, 08.55-09.50
2º ESO C
Laura Hernándiz Almerich Jueves, 12.10-13.05
2º ESO D Ana Mª Molina García Jueves, 09.50-10.45
2º ESO E Alicia Hernández López Miércoles, 09.50-10.45
2º ESO PMAR Sixto Ruiz Ruiz Lunes, 09.50-10.45
3º ESO A Mª Isabel Perpiñá Galdón Miércoles, 09.50-10.45
3º ESO B Mª Pilar Flich Cutanda Viernes, 09.50-10.45
3º ESO C Juan de Dios Gómez Rivera Miércoles, 09.50-10.45
3º ESO D Carmen Moreno Ibáñez Lunes, 09.50-10.45
3º ESO PMAR Vicente Hernández Ruipérez Viernes, 09.50-10.45
4º ESO A Mª Rosa Blanes García Viernes, 09.50-10.45
4º ESO B César Jordá Sánchez Jueves, 09.50-10.45
4º ESO C Mª Carmen López Gómez Viernes, 12.10-13.05
1º BAC A Beatriz Martínez Solaz Martes, 09.50-10.45
1º BAC B Dolores Vizuete Moruno Jueves, 09.50-10.45
1º BAC C Héctor Monteagudo Ballesteros Martes, 12.10-13.05
2º BAC A Emilio Oliver Blanco Lunes, 09.50-10.45
2º BAC B Víctor Manuel Galán Tendero  Martes, 08.55-09.50
1º G. ADMIN. Pilar Soriano Martínez Miércoles, 08.55-09.50
1º ATEN. PER. DEP. Ana Mª Delgado Hernández Martes, 09.50-10.45
1º AD. FINANZAS Mª Pilar Bastidas Gómez Lunes, 08.55-09.50
1º E. INFANTIL Pilar Perelló Carrascosa
2º G. ADMIN. Fernando Laguna García
2º AD. FINANZAS Julia Ortega Pérez Jueves, 08.55-09.50
2º E. INFANTIL Luisa García Hernández
2º ATEN. PER. DEP. Josefa Sierra Pradas Martes, 09.50-10.55
1º FP Básica Francisca García Navarro Lunes, 09.50-10.55
2º FP Básica Mª Mercedes López Pardo

PROFESORADO SIN TUTORIA

PROFESORADO DÍA Y HORA VISITA
Armero Herrero, Francisco Martes, 09.50-10.45
Arribas Pérez, Dolores  Lunes, 08.55-09.50 
Aviñó Hernández, Cristina Miércoles-Jueves, 08.55-09.50
Calabuig Campos, Carolina Lunes,12.50-13.05
Carpio Navarro, Mª Teresa Jueves, 12.10-13.05 
Carrión Rico, Mª José  Lunes, 09.50-10.45
Castillo Juárez, Andrés Martes,  09.50-10.45
Cebrián Serrano, José Fernando Viernes, 08.55-09.50
Cervera Salomón, Mª Antonia Viernes, 08.55-09.50
Espada García, Estefanía Miércoles, 08.55-09.50
Ferri Soriano, Mª Jesús Martes, 09.50-10.45
Gabaldón Martínez, Javier Viernes, 08.55-09.50
García Gómez, Carlos  Miércoles, 09.50-10.45
García Luelmo, Mª Angélica Martes,  08.55-09.50
García Silvestre, Reyes Miércoles, 08.55-09.50
Giménez Atienzar, Minerva Martes,  08.55-09.50
Granero Ciges, Ana Mª Miércoles, 11.15-12.10
Jiménez Jiménez, José Antonio Viernes, 11.15-12.10
Lavarías Escalante, José Miércoles, 09.50-10.45 
Ledesma López, Antonio Miércoles, 11.15-12.10
López Giménez, Rocío Martes, 09.50-10.45
López Nuévalos, Sandra Jueves, 11.15-12.10
Martín Rubia, Rosa Ana Miércoles, 09.50-10.45
Martínez Ruiz, Adoración  Miércoles 12.10-13.05
Mateo González, Julio  
Mateu Noguera, Mónica  
Miralles Sánchez, Yolanda Lunes, 09.50-10.45 
Navarro Deltell, Patricia Lunes, 08.55-09.50
Pérez Pérez, Raquel  Martes, 09.50-10.45
Pilán Hernández, Mª Luisa Martes, 13.05-14.00 
Ponce López, Antonio Jueves, 09.50-10.45 
Pozo Ejarque, Ana Vanesa  
Puché Tolosa, Elea Lunes, 09.50-10.45
Rehués Ballester, Mª Amparo Viernes, 08.55-09.50
Riera Moll, Miguel Ángel Jueves, 09.50-10.45
Rico Verdú, Juana  Lunes, 11.15-12.10
Sáez Miguel, Mª Amparo Martes 12.10-13.05 - Jueves,  11.15-12.10
Saiz Cavero; José Julián  Lunes, 09.50-10.45
Serrano Egea, Juan Ramón Miércoles,  08.55-09.50
Sirvent Pradas, Edelmira Lunes, 08.55-09.50
Sirvent Pradas, Elisa Jueves, 09.50-10.45

 

9.25-10.18
Usted está aquí: Inicio Profesorado